.

.

Борбени спортови екстремна безбедност Обука за тренинзи редовно сино

Борбени спортови екстремна безбедност Обука за тренинзи редовно сино

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Иновативните нараквици за обука на ММА имаат дизајн на гума што ја минимизира компресијата на пената во положба на тупаници. Ултра заштитниот едно-инчен дебело подлога ја опфаќа целата област на влијание. Дизајнот со отворен палм ја зголемува подвижноста и зафатот. Затворањето на куката и јамките за завиткување ја подобруваат поддршката на зглобот. Изградбата на кожа обезбедува трајна издржливост. Ултра заштитна 1 "дебела подлога. Дизајн на отворено-палм. Завиткајте околу, затворање на кука и јамка. Изградба на кожа.

За производот

Купувачите избираат и