.

.

Bfgoodrich G-Force Ta KDW 225 50ZR 94Y гуми ФИТС: 2012- Chevrolet Cruze LT, 2012- Ford Focus Electric

Bfgoodrich G-Force Ta KDW 225 50ZR 94Y гуми ФИТС: 2012- Chevrolet Cruze LT, 2012- Ford Focus Electric

оценки:

DEN 4590.88
Од стока
Достапно.

Донесувајќи ултра високи перформанси на повеќе возила од која било друга линија на гуми. Донесувајќи ултра високи перформанси на повеќе возила од која било друга линија на гуми. Што е тоа : вашата гума за ултра високи перформанси. Со 83 големини- од 15 "до 24"- опфаќа повеќе компоненти на автомобил, камион и SUV од која било друга линија на гуми UHP. Многу уникатни големини и избор на обрасци на шара за крајно прилагодување. Одлична влажна и сува влечење. За кого е : Огромното мнозинство на сопственици на акции и прилагодени автомобили за изведба и камиони кои бараат извонредни перформанси и подобрен изглед. Особено плус-1, плус-2, даб и други сопствени големини. Fits : 2010-12 Ford Fusion Hybrid 2014-15 Honda Accord Hybrid Touring 2013-16 Ford Fusion Energi Titanium 2018-21 Honda Accord Hybrid Ex 2017 Honda Accord Hybrid Touring 2007 Honda Accord Ex-L 2008-12 Honda Accord LX-S 2016 Chevrolet Cruze Limited LT 2011 Chevrolet Cruze LTZ 2017-18 Ford Fusion Fusion Energi Platinum 2019-20 Ford Fusion Fusion SEL Hybrid 2012 Chevrolet Malibu LT 2010-11 Chevrolet Malibu LS 2022 Honda Accord Hybrid Touring 2015-23 Mercedes-Benz C300 4 Matic 2008-09 Chevrolet Malibu LT Lt Lt Lt Lt Lt lt lt lt 2009-11 Acura TSX Base 2007 Hyundai Sonata GLS 2006-09 Ford Fusion SEL 2013 Buick Verano Turbo 2008-09 Pontiac G6 SE 2006-07 Chevrolet Malibu Maxx LTZ 2006 Hyundai Sonata LX и повеќе-Додадете го вашето возило во нашето вклопување за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и