.

.

Без граници за двојни лажички на јуниорите

Без граници за двојни лажички на јуниорите

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Симпатична се среќава со удобност со овој градник на вратот од без граници. Совршено за вашите секојдневни активности и рутина, овој беспрекорен градник има разноврсен дизајн и вратот на лажички. Исклучиво на. Материјал : 93% најлон/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 'и носи големина S. Тип на чаши : Отстранливи чаши. Покриеност : Целосно. Ниво на поддршка : Умерено. Затворање : стил на пуловер. Ленти : дебели ленти. Карактеристики : Беспрекорен дизајн со детали со ребра; Супер-мека за дополнителна удобност. Град на вратот на вратот за жени од без граници.

За производот

Купувачите избираат и