.

.

Без граници, јуниорите се смачкаа шорцеви за истегнување, 3 пакувања

Без граници, јуниорите се смачкаа шорцеви за истегнување, 3 пакувања

оценки:

DEN 288.00
Од стока
Достапно.

Запознајте ги вашите нови омилени шорцеви од без граници. Овие измамени шорцеви во четиринасочен дизајн на истегнување се направени во лесна ткаенина за дополнителна удобност-совршени за денови на топло време. Овие шорцеви, во висока силуета, доаѓаат во удобен три пакувања за да се мешаат и да се совпаѓаат со вашите омилени врвови и маички за целосен изглед. Сега сте подготвени за викенд. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 шорцеви. Големина : Модел е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : висока раст; 1/2” Inseam. Затворање : стил на влечење; еластична половината за дополнителна удобност. Џебови : Ништо. Карактеристики : Сметување на половината; детали за летање; 4-насочно истегнување. Сместени шорцеви за истегнување на јуниори од без граници.

За производот

Купувачите избираат и