.

.

Без граници плус големина на помладиот, се смалуваше задниот врв на врвот

Без граници плус големина на помладиот, се смалуваше задниот врв на врвот

оценки:

DEN 312.00
Од стока
Достапно.

Овој тренд-десно и подготвен за прилика е гардероба што мора да ја има за вашите претстојни настани. Женствена и романтична, без граници што го испуштија задниот дел на врвот за плус големини јуниори е ласкава фигура, со опремена силуета, исечена должина и деколте за души. Замазниот грб, вратоврската и долгите ракави со врски го завршуваат лесниот, удобен изглед. За стил-совршен стил, спарете го со вграден тексас или лушаво здолниште. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : душо. Затворање : Пуловер со задниот дел од вратоврска. Ракави : долги ракави со балон. Ockебови : Ништо. Карактеристики : исечени; се размачка со вратоврска; Вградени чаши од градник. Јуниори плус големина се размачкаа на задниот дел од без граници.

За производот

Купувачите избираат и