.

.

Без граници на лента за вратот на вратот на јуниорите, предниот пулвер

Без граници на лента за вратот на вратот на јуниорите, предниот пулвер

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Подгответе се за временски услови со џемпер со влезолот со долг ракав на овој јуниори од без граници. Долгите ракави и плетената плетена ткаенина ќе ве одржат топло, додека копчето надолу надолу додава навестување за стил на вашиот изглед. Пар со хеланки со високи половини и чизми на глуждот за ансамбл за пад на трендот. V-neckline. Долги ракави. Повлечете стил со 1/4 копче надолу. Опремени. Сеопфатен шема на ленти. Плетена ткаенина со ребрести. 76% рајон, 24% полиестер. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ладно железо доколку е потребно. Направено во Кина.

За производот

Купувачите избираат и