.

.

Бесплатна собрание машка кошула со вафли со кратки ракави

Бесплатна собрание машка кошула со вафли со кратки ракави

оценки:

DEN 271.84
Од стока
Достапно.

Вид на кошула што сакате да ја носите, и тие сакаат да ве гледаат внатре. Оваа убава бесплатна кошула со вафли од склоп е направена во мешавина од памук за удобен изглед и чувство. Спарете го со лесни панталони за стил што ве подготвува за ручек или ноќна ноќ со пријатели. Само на. Материјал : 58% памук/39% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Classic. Јака : точка. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Кратко. Ocketsебови : 1 копче џеб на градите. Карактеристики : плетено тело на вафли; странични отвори. Машка кошула со вафли од машка рамка од бесплатно склопување.

За производот

Купувачите избираат и