.

.

Бермудски кратки правда за правда, големини 6-18, тенок и плус

Бермудски кратки правда за правда, големини 6-18, тенок и плус

оценки:

DEN 320.00
Од стока
Достапно.

Вашата чудесна модарија ќе ја сака кратката Бермуда на Девојчето за правда! Ова симпатично кратко има сурово полите и уништени детали. Prontебовите од лажичката се совршени за одржување на нејзините славни технолошки додатоци, што ги прави лесен додаток на сезонската гардероба на вашата мода! Спарете ги со својот омилен правда за изглед за изглед исто толку уникатно колку што е таа! Материјал : 66% памук, 22% вискоза, 11% полиестер, 1% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опремена. Rise & Inseam : Mid-пораст, 7 "Inseam со големина 10. Затворање : Стајлинг за влечење. Ocketsебови : Центарски џебови. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

За производот

Купувачите избираат и