.

.

Барби 28 кукла, русокоса

Барби 28 кукла, русокоса

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Стоејќи над две нозе високи, Барби никогаш не изгледаше поубаво или стилски! Барби е артикулирана за да можете да ја преместите во забавни пози и таа доаѓа облечена во трендовски отстранлив облека, комплетна со чевли и убави вкоренети трепки. Таа дури и доаѓа со ѓердан и додаток за чанта за да додаде во модната забава! Соберете Барби во сите нејзини многу стилови за прекрасно забавно време! Барби 28 "кукла, русокоса : Возраст : 3 години и нагоре. Застанува над 2 'високи. Барби никогаш не изгледаше поубаво или стилски. Соберете Барби во сите нејзини многу стилови за прекрасно забавно време.

За производот

Купувачите избираат и