.

.

Awntech Nantucket полумесечина во форма на прозорец

Awntech Nantucket полумесечина во форма на прозорец

оценки:

DEN 1327.84
Од стока
Достапно.

Awntech Nantucket Crescent во форма на тревога додава софистициран и неконвенционален изглед во која било куќа или комерцијална зграда. Оваа трева е во форма на полумесечина ако се гледа од страна, давајќи му на скијачката наклон. Дополнителна валанси на ткаенина е вклучена на предниот крај на тревата. Модуларната структура и алуминиумската рамка се дизајнирани да издржат сериозни временски услови како што се високи ветрови, прашок дождови и обилни снежни товари. Ткаенината за трескање е изработена од 100% раствор обоен акрилна ткаенина, анти-микробно предиво и се третира со UV и обложувања отпорни на вода. Составувањето на оваа трева е едноставно со нашиот чекор-по-чекор прирачник за монтери за професионални или DIY (направете го-тоа-сами). Зачувувањето може да се инсталира на многу различни површини како што се тули, штуко, дрво, камен и други. Постојат различни големини и бои за избор од разумни цени. Нантукет полумесечина во форма на трева : Лесно се собра. Инженерски и тестирано за да издржат сериозни временски услови. Ткаенините се изработени од 100 % раствор обоен акрилик. Рамката е произведена со структурни алуминиумски квадратни цевки. Awnings имаат можност да трансформираат драб надворешност на која било зграда. Достапно во повеќе бои и големини.

За производот

Купувачите избираат и