.

.

Aviaенски женски атлетични микроби за руно, 29 inseam, големини xs-xxxl

Aviaенски женски атлетични микроби за руно, 29 inseam, големини xs-xxxl

оценки:

DEN 736.00
Од стока
Достапно.

Microенскиот микрофон „Авиа“ е одличен за секојдневно и тренингот! Лесно измешајте и совпаѓајте со различни типови женски врвови, облечете го овој џогер од руно во Авиа за бегство, теретана и трчање работи низ градот. Направено од микро четкана ткаенина за руно за пријатна топлина со две корисни џебови од патент за заварување за да помогнете да ги држите вашите најважни како клучеви или паричник. Побарајте го совпаѓањето на Microенскиот микрофон на Avia Micro Reece Pulverove! 100% полиестер. Машина за перење. Направено во Кина. Моделот е 5’10 'и носи големина S. среден пораст. Опуштено вклопување. Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Две поштенски џебови на страните. Карактеристики : четкан назад за топлина; детали за ковертич на предната страна; Еластични манжетни и лента за половината. Avia Fleece Athleisure Joggers за жени.

За производот

Купувачите избираат и