.

.

Ада дома декор Ниво Росмар ТВ штанд за телевизори до 63

Ада дома декор Ниво Росмар ТВ штанд за телевизори до 63

оценки:

DEN 3168.00
Од стока
Достапно.

Пријателите и семејството ќе го постават истото прашање : "Од каде го добивте тој ТВ -штанд? Ширина од 63 инчи значи функционалност и дополнителна просторија за заштеда на вашите омилени украси и акценти. Пространиот простор за кабинет ви овозможува да ги скриете сите додатоци што ги посакувате за да можете да го претставите вашиот стил како што сакате без компромис. Донесете го овој стилски, но достапен здив на свеж воздух дома денес! Ada Home Decor Furniture for TVs up to 63" 2 Tier White Oak Rosmar Modern TV Stand with Doors would be a good storage for your gaming accessories, components for your television, also perfectly fit into your living room, guest room, entertainment areas, или каде било. Нота : Предложената максимална големина на ТВ се мери дијагонално. Создадена со трајни материјали, секоја полица има предложена тежина до 20 фунти од вашите омилени книги, слики и украси. Загарантирано едноставно и брзо склопување со вклучени хардвер и водени упатства . Направено со компресирано инженерско дрво за сила и издржливост, со долготрајна меламин финиш од сите страни што е влага и отпорна на дамки. Сместува повеќето телевизори со рамен панел до 63 ". Лесно чувајте ги сите ваши конзоли за игри и додатоци, компоненти за вашите телевизиски и табли игри или книги. Помагајќи им на вашата соба да остане неред без отворени полици и затворени кабинети за складирање. Совршено се меша со кој било стил на домашен декор. Прекрасен модерен стил со примарна бела сенка и дабови акценти. Упатства за нега : Избришете со влажна крпа. Димензии : 18,5 '' H x 63 '' W x 13.8 '' D. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

За производот

Купувачите избираат и