.

.

48 60 таписерија фрлаат домашни предности на теренот- UCLA

48 60 таписерија фрлаат домашни предности на теренот- UCLA

оценки:

DEN 207.84
Од стока
Достапно.

Ова меко и топло фрлање таписерија е совршено за fansубителите на сите возрасти. Направено од 100 проценти акрилни и живописно обоени, фрлањето таписерија е одличен начин да го покажете вашиот тимски дух дома или во движење. NCAA UCLA 48 "X 60" Таписерија фрлаат : мекото и топлото фрлање таписерија е совршено за fansубителите на сите возрасти. Направено од 100 проценти акрилик. Грижа : Машинско миење ладно.

За производот

Купувачите избираат и