.

.

235 60R Falken Eurowinter HS 102H гума

235 60R Falken Eurowinter HS 102H гума

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Сите списоци се продаваат во количина од 1, освен ако не е поинаку наведено. Ве молиме слободно поставете какви било прашања во врска со нашите производи пред да купите! Во предизвикувачки временски услови, гумите на Falken Eurowinter HS439 претставуваат подобрена предвидливост на зимското возење и конзистентност на влечење. Специјално соединение на силика обезбедува флексибилност на шарата, истовремено максимизирање на животот на шарите. Плус, мулти-аголните сипи овозможуваат подобра контрола во мразот и снегот. 1 235/60 R17 Falken Eurowinter HS439 102 H Tire Fits : 2007-09 Suzuki XL-7 луксуз и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит додаток за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и