.

.

Визуелно земјиште престиж 7 таблета со двојно јадро 8 GB виолетова

Визуелно земјиште престиж 7 таблета со двојно јадро 8 GB виолетова

оценки:

DEN 1.00
Од стока
Достапно.

Sylek Prestige Pro 7 D работи на новиот систем Android 4.1 Jelly Bean и е дизајниран да сурфа на Интернет, да управува со повеќе е-пошта, како и да проследува музика и видеа. Со својот моќен процесор со двојно јадро од 1.6 GHz и 1 GB RAM меморија, искуството со Android е мазно и брзо. Екранот со висока резолуција од 7 "(1024x600) носи кристална јасност во вашите филмови и игри, а капацитивниот мулти-допир со 5 точки прави гестови на прсти и влечења без напор. Со 8 GB внатрешно складирање, има многу простор за сите Вашите омилени игри, документи, музика и филмови. Со пакетот за услуги на Google Mobile, ќе бидете нагоре и да трчате уште од самиот почеток. Пристапете до широк спектар на апликации, игри, филмови, музика и книги од Play Store, Пристапете до вашите споделени датотеки преку облачни дискови или пребарувате веб-страници со брзина на молња со употреба на Chrome. Понудени во најразлични бои, Prestige Pro 7 D е супер терен и мала тежина, што ви овозможува да го вклопите во вашиот џеб или чанта. Престиж за визуелно земјиште. 7 "таблета со двојно јадро 8 GB виолетова.

За производот

Купувачите избираат и