.

.

Викторија К Ласер отсече клин -лизгачки мокасини

Викторија К Ласер отсече клин -лизгачки мокасини

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Пар на женски мокасини на Викторија К, Slipton Slipto Moccasins со отворена шема на пети и ласерско исекување, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар станови на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Краток клин на Викторија К. Се лизга на. Мокасини. Отворен пети. Ласерскиот пресечен дизајн на патеката. 100% гумен ѓон. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.

За производот

Купувачите избираат и