.

.

Тајни богатства женски микро-грипер бикини гаќички, 3 пакувања

Тајни богатства женски микро-грипер бикини гаќички, 3 пакувања

оценки:

DEN 191.68
Од стока
Достапно.

Супер меко и удобно, апсолутно ќе ги сакате овие микро гаќички со технологија за зафаќање на нозете што помага „да ја задржите вашата гаќичка“. Оваа гаќичка создава непречен изглед на телото за изглед „без шоу“ под облека. Убавата трим на чипка е деликатна и женствена. Нема граници женски микро-грипер бикини гаќички, 3-пакувања.

За производот

Купувачите избираат и