.

.

Тајни богатства женски карирани хаци за спиење

Тајни богатства женски карирани хаци за спиење

оценки:

DEN 1.67
Од стока
Достапно.

Без разлика дали станува збор за спиење или достоен ден, опуштете се во овој список на Хачи од тајните богатства. Исклучете го и одвикнете во овој врвен пуловер направен во супер-мека ткаенина и има цврсти тонови или симпатични отпечатоци и обрасци. Материјал : 71% полиестер/24% рециклиран полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мека ткаенина; цврсти тонови и отпечатоци; Сплит полите со издолжен грб. Womenенски Хачи Спие врвот од тајните богатства.

За производот

Купувачите избираат и