.

.

Sudенски STILETTO SUNDALTO STILETTO SUNDAL

Sudенски STILETTO SUNDALTO STILETTO SUNDAL

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Оливија Сарабет Аутсол. Важни информации за гаранцијата : Забележете дека продавачот обезбедува своја гаранција за производите што ги продаваат продавачот; Гаранцијата на производителот не може да се однесува на производи купени од овој продавач. За дополнителни проблеми или информации поврзани со гаранцијата, ве молиме контактирајте со нас директно. Стилето потпетица : Висината на потпетиците мери приближно 3,5 инчи. Типот на потпетицата на стилото му дава висина на вашата фигура и да ја продолжи кривата на нозете за да изгледате тенок и елегантен . дизајн на отворено пети на квадрат : специјални и прекрасни карактеристики на квадратни пети со ватирана лента за виткање на кожата, дефинитивно додавајќи полски и уникатни за вашиот шик и софистички изглед. Мора да имате чевли до вашата гардероба . Лесно вклучено и исклучување : Стипување на отворено на стилот на Муле, заземајте и исклучете се без напор. Лесно лизгајте го за да ги опуштите нозете по напорниот ден . Слајдовите со високи потпетици на Оливија и Кејт можат да се користат како сандали од муле или облечени сандали кои се совршена комбинација за вашата облека. Тие се најдобриот партнер на вашиот фустан за да ја покажете вашата убавина и шарм . Овие слајдови на квадратни потпетици се неверојатни за да ги привлечат очите на луѓето во текот на ноќта, забави, свадби, проми, податоци и какви било други ситуации.

За производот

Купувачите избираат и