.

.

Сонцето темна сенка Нордиска кадифена реверзибилна Шерпа Електрична загреана фрлање, 50 60

Сонцето темна сенка Нордиска кадифена реверзибилна Шерпа Електрична загреана фрлање, 50 60

оценки:

DEN 1919.84
Од стока
Достапно.

Затегнете се со нордискиот кадифе на Сонцето, реверзибилна Шерпа, загреана фрлање за да ги победи тие зимски студ и да ве загрее во студените ноќи. Запуштете се со својата топла, бујна и свиленкаста ткаенина за да ве задржи тостични и удобни додека се развивате. Стилската боја додава убав акцент на секој декор. Ова електрично фрлање 50 ”x 60” прави одличен додаток додека се релаксира на каучот, креветот или омиленото столче .. Вклучува контролор на копче за лесен за употреба со 4 персонализирани поставки за топлина, овозможувајќи ви да ја добиете вистинската температура, и 4-часовна функција автоматско исклучување за дополнителен мир на умот. Загреаните жици се прават со премиум компоненти и вклучуваат жица технологија која се чувствува и се прилагодува за континуирана топлина и безбедно работење. . Кога сте подготвени за чистење, едноставно одвојте го контролорот од фрлањето и ставете го во машината за перење и да се сува суво за лесна нега, останува свиленкаста мека по многу миења. Може да се одморите лесно да знаете дека е изградено за да трае и вклучува ограничена 5-годишна гаранција. Лесно за употреба на електрично фрлање со контролор на копче за притискање. 4 Поставки за топлина. 4-часовна автоматска функција за исклучување на умот.

За производот

Купувачите избираат и