.

.

Ранец на уникатен купол од EastSport со бонус торбичка, тропски принт

Ранец на уникатен купол од EastSport со бонус торбичка, тропски принт

оценки:

DEN 302.08
Од стока
Достапно.

Овој многу простран, печатен ранец дефинитивно ќе биде главен во вашата сезона во плакарот по сезона! Опремено со преден лесен пристап zip џеб и голем главен простор за влез во ZIP + бесплатен случај со молив, овој ранец е преполн со џем со многу вредност за секојдневна употреба. Однесете го во паркот, училиштето или трговскиот центар; Насекаде каде и да одите, со задоволство ќе следи! Затворање на патент; голем главен оддел за поштенски патенти; Предниот лесен пристап за пристап; Бесплатен случај со моливи. Засилен долен панел; Врзувани и поставени ленти за рамо. Издржлив полиестерски материјал; Дизајн на грб; Џебови за хидратација на странична мрежа. Повлекувањето на Zip се повлекува; Предниот таб со камшик за клучеви. Големина : 18 "x 12" x 5,5 ".

За производот

Купувачите избираат и