.

.

Пролун прошин, батерија со батерија за бања, туш за туширање, чистач на тоалети

Пролун прошин, батерија со батерија за бања, туш за туширање, чистач на тоалети

оценки:

DEN 2384.00
Од стока
Достапно.

Prolux Proshine - Водоотпорен, батерија управувана со моќност, кој тежи само 3 килограми, вклучува 5 влошки за чистење и монтажна станица за да се одржи дискретна и организирана. Литиум јон - издржлив, се наплаќа брзо и може да трае до 2 часа пред да се наполни. Моќен - ротирачки чистач има тон вртежен момент и лесно може да се исчисти длабоко во инјекциска смеса и пукнатини. Прошинот не само што исцрпува грима и означува, туку работи одлично за да ги разгали и да заблеска тврди површини. Погодност - Лесно се претвора од моп со целосна големина во рачна верзија за да може погодно да се користи на скоро секоја тврда површина. Најдобриот дел за оваа алатка е дека чистењето на вашите тушеви, бројачи и подови ќе потрае половина од времето и енергијата кога ги користите Pro Shines моќната глава за чистење! Гаранција - 3 -годишна гаранција на производителот на мотор и 2 години на единицата. Prolux Proshine, чистач на батерии, тампон и Shiner Prolux Proshine - еден од најзгодните разноврсни средства за чистење што некогаш ќе ги поседувате. Исчистете ја секоја површина на што било, кујни, бањи, автомобили, РВ, што било! Безжичен - најдолга најмоќна најмоќна технологија на литиум јонска батерија. 2 часа континуирана употреба и само 2,5 часа за полнење. Разновидност - се претвора од чистач со големина со целосна должина во мала удобна единица за рака. Вклучува повеќе влошки за која било површина што треба да ја исчистите, плочки, тоалети за тоне, тротоарите. И е водоотпорен! Моќен - мотор со висок вртежен момент кој е толку моќен што не можете да го спречите да се ротира, повеќе од доволно за да се напојува преку најтешката нечистотија и гримаса. Гаранција - Водоотпорни, материјали со голема јачина му овозможуваат на Prolux да вклучи 2 -годишен браник на браник/3 годишна гаранција за мотор.

За производот

Купувачите избираат и