.

.

Печатена облека од женски џаклин

Печатена облека од женски џаклин

оценки:

DEN 367.84
Од стока
Достапно.

Како што времето почнува да се олади, никогаш нема да сакате да ја соблечете оваа кадифен наметка на lyеклин. Направено од супер мека лукс ткаенина за допир за крајна мекост и удобност. Оваа облека доаѓа во неколку трендовски отпечатоци и вклучува 2 џебови од страничен цвест и кадифен аспиратор за крајна функционалност. Робе облечена. Џебови од страничен цвест.

За производот

Купувачите избираат и