.

.

од секач и кук машка долга ракав Скај Риџ Полу зип пренасочен пуловер

од секач и кук машка долга ракав Скај Риџ Полу зип пренасочен пуловер

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Наскоро ќе биде вашето омилено руно, полу-зипот Skyridge ги има сите. Пријатна топлина кога ви е потребна, половина регулатива за температура на поштенски патент кога треба да се оладите. Блок во боја на контраст на контраст на јака и предна и задна јарем за само -ткаенина се потсмева половина поштенски патент со обратен калем, зимран дно увезено прилагодено вклопување - ве молиме, повикајте се на машината за миење на машината за графикони, ладно, нормално само не -хлорско белило кога е потребно суво суво, нормално, нормално / Ниско железо по потреба.

За производот

Купувачите избираат и