.

.

Медот може да направи пластични закачалки со гума за лизгање, бело црно

Медот може да направи пластични закачалки со гума за лизгање, бело црно

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Вашиот плакар само се зголеми! Овие тенки закачалки за профили прават повеќе простор за вашата облека да дише во вашиот плакар. Гумените зафати на рамената и вкрстените шипки обезбедуваат висина без лизгање за лизгави блузи, марами и многу повеќе. Комбинирајте повеќе 15-пакувања од овие бели закачалки за да ја покриете целата ваша гардероба. Тенок профил го максимизира просторот за плакари. Гумениот зафат чува лизгави блузи и кошули на закачалката. Гумената зафат на хоризонталната лента обезбедува дополнително виси за лизгање за марами и додатоци. Димензии : 17,7 "w x 9.5" ч.

За производот

Купувачите избираат и