.

.

Харис Гал. Титаниум акрилен црн сатен во внатрешна надворешна боја и буквар

Харис Гал. Титаниум акрилен црн сатен во внатрешна надворешна боја и буквар

оценки:

DEN 671.04
Од стока
Достапно.

5 Гал. Харис титаниум сатенска црна боја и буквар е екстремна должност високо-квалитетен 100% акрилен ентериер/надворешна рамна боја за asonидарски, штуко, дрво, метал, сув ид и тула. Ние ги искористивме најновите достигнувања на модерната хемиска технологија и контролата на квалитетот за да ја постигнеме најдобрата боја што можат да ги купат парите. Титаниум е низок мирис и ниска VOC боја. Едно палто ги дава сите пожелни карактеристики на боја со убав квалитет. Се суши за 1 час и претставува исклучително издржлив што се спротивставува на пожолтување, пукање и пилинг. Може да се нанесе со четка, ролери или распрскувач. Се спротивставува на плускање или пилинг под екстремни услови. Лесно за чистење. Мувла и отпорна на дамки. Одлична покриеност. Отпорен на креда. Заврши сатен.

За производот

Купувачите избираат и