.

.

Flutterbye - Dance and Fly Fairy - јоргован

Flutterbye - Dance and Fly Fairy - јоргован

оценки:

DEN 319.52
Од стока
Достапно.

Flutterbye - Танц и летање со клучни карактеристики и придобивки : Танц и летање самовила - јоргованот ја поседува магијата на летот и танцот. Ставете јоргована на нејзиното прекрасно шише со парфеми, повлечете ја жицата и гледајте додека таа благодатно се врти додека се искачува во воздухот. Јоргованот се спушта, магично танцува и се врти низ која било мазна површина. Саеви за танцување и летање се прават за девојки кои веруваат во магија. За возраст од 5+ години.

За производот

Купувачите избираат и