.

.

Единствени поволни цени Мека фланела руно кадифено ќебе Бургундија 66 90

Единствени поволни цени Мека фланела руно кадифено ќебе Бургундија 66 90

оценки:

DEN 3.00
Од стока
Достапно.

Единствената поволна палета Фланела со кадифено ќебе со кревети е направено со 300 GSM 100% микрофибер полиестер, не само топол, туку и со добра пропустливост на воздухот. Ова ќебе со фланел доаѓа со прекрасен дизајн. И издржливиот дизајн на квалитетот го спречува раб во рабовите. Тој е свилен мазен на допир и меки со силна способност да ја задржи топлината. Ова модно ќебе може да ви помогне да го подобрите квалитетот на спиењето. Ultimate Flannel ќебе е во текот на сите сезони. Многу е топло, но нема да биде премногу жешко. Како ќебе на каучот, може да ви понуди голема удобност чувство кога легнувате на софата лето. И може да се користи во разни прилики. Широко се користи како ќебе за кревети, ќебе за софа, ТВ ќебе, ќебе за седиште и ќебе за спиење, и на отворено и во затворено. Исто така е добар избор за вас кога се одморите за време на работата, патувате по патот или кампувате на отворено. Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени мека фланела руно кадифено ќебе Бургундија 66 "x 90" изработено од 100% полиестерски микрофибер ќебе. Земја на потекло : Увезен. Меко и удобно ќебе за руно. Вклучува 1 ќебе за пакување. Машина што може да се мие или да се мие со рака. Лесен и дишење. Мека топла обична мрежа Фланел Фланел ќебиња за кревети за кревети со ватенка, кралица кралица за кревет софа.

За производот

Купувачите избираат и