.

.

Девојче за сите времиња коњ, ќебе и седло за кукла

Девојче за сите времиња коњ, ќебе и седло за кукла

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Овој додаток за модни кукли е совршен за која било од нашите кукли од 16 инчи од девојка за сите времиња. Коњот, како што го нарекуваме, е одличен додаток на секоја колекција на кукли и е совршен за која било од вашите девојки за сите кукли. Коњот е одличен придружник со часови на имагинативна игра! Овој додаток за кукли е совршен за која било од нашите кукли од 16 инчи од девојка за сите времиња. Коњот е црн со мало сиво боење до неговите предци и доаѓа со седло и ќебе за седло, мешавини и уздите. Коњот е покриен во крзнено црно чувство и има акрилна коса грива и опашка . коњот е совршен додаток и одговара на која било од нашите кукли од девојка за сите времиња ® . Коњот стои 11,5 инчи од грбот на земја и 14,5 инчи од врвот на главата до земја.

За производот

Купувачите избираат и