.

.

Без граници женски непречен град градник

Без граници женски непречен град градник

оценки:

DEN 383.84
Од стока
Достапно.

Овој разноврсен градник Cami од без граници има непречен, безжичен дизајн кој нуди прекрасно мазно чувство. Без напор претворете го овој градник во стил на Racerback за да останете скриени под вашите омилени врвови. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи со големина M. умерено покритие. Лесно-линија поддршка. Прилагодливи ленти. Подложни чаши. 92% најлон/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Беспрекорен Ками градник за жени од без граници.

За производот

Купувачите избираат и