.

.

Бејју - Кашмирска боја на усните Мет - Романтика на роза

Бејју - Кашмирска боја на усните Мет - Романтика на роза

оценки:

DEN 415.84
Од стока
Достапно.

Кашмирска боја на усните Мет - мат, кашмир -мек сјај за усни со долга издржливост. За совршено заболени и живописно обоени усни! Интензивно покривање со високо пигментирана боја-направете го сјајот на усните да биде искуство со шминка самостојно. Кадифена, кремаста текстура со путер од какао за особено меки усни. Долга издржливост. Усните добиваат мат и елегантна завршница. Апликација - Примени со помош на стадо -апликаторот на усните. Благодарение на заболената форма на апликаторот, текстурата може да се примени рамномерно и многу прецизно. Дополнителен совет - За да ја усовршите шминката на усните, нанесете ја безбедноста на контурата за усни Пополнете интензивна покриеност со високо пигментирана боја.

За производот

Купувачите избираат и