.

.

Атлетски дела машко руно целосна патент-худи јакна, големини S-3XL

Атлетски дела машко руно целосна патент-худи јакна, големини S-3XL

оценки:

DEN 271.84
Од стока
Достапно.

Вашата игра со худи е силна со оваа разноврсна, удобна худи со целосна зип од атлетски дела. Оваа маичка за дуксери е направена во прстен, вртено ткаенина од памук и парови совршено со фармерки за обична прошетка или џемпери за следното тренингот. Заштита на губење и мирис ви помага да ве олади, суви и удобни кога сте во движење! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Modern. Затворање : Затворање на предниот патент. Ракави : Долго. Ockебови : 2 предни џебови имаат најважни работи. Карактеристики : прикачен аспиратор; Врза за влечење; мешавина од памук со прстен; Заштита и заштита на мирис; двојно-игла зашивање на вратот и Хемс; ребрести манжетни и лента за половината што ја држат својата форма; лента за вратот на рамо до рамо за удобност и издржливост. Машка руно со целосна зипска качулка од атлетски дела.

За производот

Купувачите избираат и