.

.

Антички керамички градина столче на Девон и Клер Фиџи, повеќе бои

Антички керамички градина столче на Девон и Клер Фиџи, повеќе бои

оценки:

DEN 1269.12
Од стока
Достапно.

Одликувајќи се со текстурирани керамички детали во стилизиран цветен дизајн, тоа е совршен акцент за секоја просторија или внатрешен двор. Антички керамички градинарски столче Девон и Клер Фиџи, повеќе бои : сет вклучува : 1 градина столче. Поставување : Внатрешна/надворешна употреба. Керамика. Не се препорачува да се користи како седиште. Чувајте ги надвор од елементите кога не се во употреба. Димензии : 18 "Висока x 13,5" широк x 13,5 "длабоко.

За производот

Купувачите избираат и