.

.

3 4-ракави В-вратот со ленти со ракави

3 4-ракави В-вратот со ленти со ракави

оценки:

DEN 399.52
Од стока
Достапно.

NFL 3/4-ракави V-вратот со V-вратот со ленти за ракави бесплатно испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Fanatics. Мала заоблена постела за опашка. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Зашиени ленти за ракави. 3/4 ракав со должина. Графики за печатење на екран. V-врат. Материјал : 50% полиестер/38% памук/12% рајон. Јака без ознака. Бренд : Брендирани со фанатици. Увезени. Официјално лиценциран.

За производот

Купувачите избираат и